Zagrożenia

Jakie mamy na to rozwiązania? Sprawdź!

Kooperatywy

Waluta

Lokalne kooperatywy żywieniowe tworzą wspólnoty ludzi, którzy w poszanowaniu natury i z serca zajmują się produkcją zdrowej żywności (chleby, sery, miody, octy, kiszonki et cetera), wykorzystując produkty i półprodukty ze swoich gospodarstw.

Lokalna waluta dla wspomagających wymianę barterową produktów i usług, która przede wszystkim niesie: bezpieczeństwo, swobodę, oraz pozytywną energię – jest szansą na uniezależnienie od „bogów” korporacyjnych oraz walut fiat.

Zobacz koniecznie jak możemy działać.

Praca

Praca, która staje się częścią życia pełnego satysfakcji, spełnienia, spokoju i kreacji, w dobrej relacji z ludźmi,  z którymi tworzymy swoistą rodzinę w miejscu pracy. Praca, która jest nastawiona na dawanie wyższych wartości drugiemu człowiekowi i rozwojowi wspólnoty.

Przedsiębiorstwa

Sieć firm i przedsiębiorców, które działają oraz dostarczają usługi i produkty przyjazne życiu, wspomagające rozwój, odcinające się od kultów: władzy, pieniądza i śmierci.

Inwestycje

Inwestycje to możliwości i rozwiązania. Inwestowanie nie tylko środków finansowych, a przede wszystkim: czasu i energii, które dają moc i kierują w stronę życia. Nastawienie na rozwój samopodtrzymujący.

PRZEJDŹ DO